Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


WebMaster:
Monterey

Darmowe statystyki

www

www.sukcesautoszkola.cba.pl

www.sukcesautoszkola.za.pl

TWOJA DROGA DO SUKCESU

SUKCES AUTO SZKOŁA

TWOJA DROGA DO SUKCESU

Tel.0664 240 279

Tel.0664 240 2799

Tel.0664 240 2799

INFO

Kurs podstawowy kat. B obejmuje 30 godzin szkolenia teoretycznego (godzina lekcyjna 45 minut) w tym 4 godziny szkolenia z pierwszej pomocy.

Profesjonalne szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzone jest przez wykwalifikowanych ratowników medycznych ze Stowarzyszenia Ratowników Medycznych według najnowszych standardów w zakresie medycyny ratunkowej. Podczas zajęć każdy z kursantów oprócz zagadnień teoretycznych nauczy się samodzielnie wykonywać na profesjonalnym fantomie masaż serca oraz prawidłowo wykonywać sztuczne oddychanie .

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego następuje praktyczna nauka jazdy w ilości 30 godzin (godzina lekcyjna 60 minut).
Wykłady odbywają się przy użyciu programów i urządzeń multimedialnych
.

Sala wykładowa wyposażona jest w sprzęt audio wizualny w postaci projektora multimedialnego, komputera z programem komputerowym, testów egzaminacyjnych wraz z oryginalna klawiaturą WORD (identyczna jak na egzaminie państwowym) programy komputerowe symulujące różne rodzaje skrzyżowań, filmy na DVD: "Przepisy Ruchu Drogowego", "Pierwsza pomoc przedlekarska w wypadkach drogowych", "Czynności kontrolno obsługowe i technika kierowania samochodem", "Egzamin praktyczny kat. B",

Kursantom odbywającym szkolenie w naszej szkole zapewniamy szybkie i zgodne z obowiązującymi przepisami ukończenie kursu oraz miłą i bezstresową atmosferę.